Atribuită Cumpărare directă

Canon CRG-712 Toner Original CRG712 - 2 x 227.73 = 455.46 Lei - Orink OR-CB435A/CB436A/CE285A Toner Compatibil CB435A/CB436A/CE285A - 1 x 46.22 = 46.22 Lei - Premium PE-CB435A/CB436A/CE285A Toner Compatibil CRG712/CRG725 - 2 x 42.02 = 84.04 Lei - Orink OR-LMX317/LMS317 Toner Compatibil 51B2000 - 1 x 183.19 = 183.19 Lei - Xerox 106R04348 Toner Original 106R4348 - 1 x 219.33 = 219.33 Lei

Număr anunț
DA27918404
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA O.C. TASLAUANU (CUI 4246106)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
988 RON
Valoare atribuită
988 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
10.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

988 RON

din 988 RON estimat