Atribuită
Cumpărare directă
BIO-52067 ISOLATE II Genomic DNA Kit, 250 rectii, Bioline 1 2770.00 4ti-0790 Certified 0.2ml Single Thin Wall PCR Tube with Flat Cap, 1000 pcs/pack 5 260.00 5615008 Safety-Cap Microcentrifuge Tubes, PP, 1.5 ml, natural, Dnase/Rnase free, 1000/bag 2 196.00 5615108 Safety-Cap Microcentrifuge Tubes, PP, 2.0 ml, natural, Dnase/Rnase free, 500/bag 2 110.00 F-531S Phusion High-Fidelity PCR Master Mix with HF Buffer, 100 reactii 1 1132.00 BIO-25044 MyTaq Red Mix, 2x, 1000 reactii, Bioline 1 1920.00 AT-10XN-B Varfuri SUPER SLIM 10μl XL, clear, bag, 1000 pcs 5 75.00 PB10.13- 10 PCRBIO Taq Mix Red, 1000 reactii, PCR Bio 1 2241.00 Proteinasa K, 5ml, 2 621 lei 3300003 Tuburi centrifuga, 50ml, nesterile, gradate, cu fusta, 250buc/pachet 2 336.00 10-0815 Tuburi centrifuga 15 ml, nesterile, gradate, fara fusta , 500buc/pachet 1 450.00 mai putin
- Număr anunț
- DA27898783
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
- Cod CPV
- 38437110-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,71 RON
- Valoare atribuită
- 12,71 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.