Atribuită Cumpărare directă

SERVICIUL DE ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII/ ÎNLOCUIRE PIESE DE SCHIMB PENTRU SISTEMUL DE FILTROVENTILAȚIE conform publicitate anunt nr.ADV1214264 din 17.05.2021, se va incheia un contract de prestarii servicii .

Număr anunț
DA28030057
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI 4192715)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI 19222172)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,45 RON
Valoare atribuită
4,45 RON
Data publicării
21.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,45 RON

din 4,45 RON estimat