Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: Servieta PP, format A3, cu maner CENTRUM - Culoare: negru transparent 324021450 8 Servieta PP, format A3, cu maner CENTRUM - Culoare: albastru transparent 324021450 8 Servieta PP, format A3, cu maner CENTRUM - Culoare: rosu transparent 324021450 9

Număr anunț
DA28030530
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE "VASILE PARVAN (CUI 4266804)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378 RON
Valoare atribuită
378 RON
Data publicării
21.05.2021 00:00
Data finalizării
24.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378 RON

din 378 RON estimat