Atribuită
Cumpărare directă
Tabla magnetica 2x3, 120x240 cm 327021534 1 498.00 Lei 498.00 Lei Marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: negru 306121620 1 7.42 Lei 7.42 Lei Marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: albastru 306121620 2 7.42 Lei 14.84 Lei Marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: rosu 306121620 1 7.42 Lei 7.42 Lei Marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: verde 306121620 1 7.42 Lei 7.42 Lei Rezerva marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: negru 306121621 2 4.72 Lei 9.44 Lei Rezerva marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: albastru 306121621 2 4.72 Lei 9.44 Lei Rezerva marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: rosu 306121621 1 4.72 Lei 4.72 Lei Rezerva marker whiteboard reincarcabil PILOT Vboard Master - Culoare: verde 306121621 1 4.72 Lei 4.72 Lei
- Număr anunț
- DA27908763
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30195000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473 RON
- Valoare atribuită
- 473 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.