Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: Capse 23/10, 1000 buc/cutie, KANGARO 205101709 10 5.90 Lei 59.00 Lei Capse 24/8, 1000 buc/cutie, KANGARO 304030915 40 2.40 Lei 96.00 Lei File protectie cristal, 90 microni, 100buc/set NOKI 305060947 5 32.90 Lei 164.50 Lei Mapa plastic A4, cu capsa si clapeta in V, OFFICE POINT - Culoare: rosu 303031606 20 1.70 Lei 34.00 Lei Mapa plastic A4, cu capsa si clapeta in V, OFFICE POINT - Culoare: verde 303031606 20 1.70 Lei 34.00 Lei Clipboard dublu plastifiat A4 BIURFOL - Culoare: rosu inchis 312091512 40 9.80 Lei 392.00 Lei Clipboard dublu plastic rigid A4 landscape NEBO 16219 - Culoare: negru 302071024 10 12.80 Lei 128.00 Lei Agrafe birou, 50 mm, 100 buc/cutie, OFFICE PRODUCTS 313121521 80 3.30 Lei 264.00 Lei Plic C4 kraft siliconic, 250 buc./cutie 1011070 1 70.00 Lei 70.00 Lei Plic C4 kraft siliconic cu burduf 4 cm, 25 buc/pachet, BM 318100919 4 20.00 Lei 80.00 Lei Plic C5 kraft siliconic 1011015 300 0.20 Lei 60.00 Lei Plic B4 kraft siliconic 319021111 50 0.40 Lei 20.00 Lei Plic B4 kraft siliconic cu burduf 5 cm, GPV 1011016 50 0.90 Lei 45.00 Lei Plic C6 alb siliconic, GPV 1011010 150 0.10 Lei 15.00 Lei Carton colorat A4 asortat DACO 120 g/mp, 100 coli/top 306111216 2 26.00 Lei 52.00 Lei Fisa de magazie 126101424 5000 0.30 Lei 1,500.00 Lei CD marker SCHNEIDER Maxx 244 - Culoare: negru 1213032 10 8.50 Lei 85.00 Lei CD marker SCHNEIDER Maxx 244 - Culoare: rosu 1213032 10 8.50 Lei
- Număr anunț
- DA27967300
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,99 RON
- Valoare atribuită
- 2,99 RON
- Data publicării
- 13.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.