Atribuită Cumpărare directă

SACOSA MAIEU MARE CU ECOTAXA 1.00 PANZA ABR HERMES P 60 ES 2.00 PANZA ABR HERMES P 80 ES 2.00 SURUB TORB M 8X 70 DIN 603 SE 150.00 PIULITA HEX DIN 934 8 M 8 100BUC SE 1.50 BURGH MET HSS COBALT 8.0X117 154935 VS 1.00 BURGH LEMN CRV 8X110 P-57526 MAKITA 1.00 MANUSI ULTRANE 500GP 9 C900 2.00 MANUSI SKIN GREY 1C93-10 RT 2.00 MANUSI HPT GREY C209/1469-M RT 3.00 SUPORT DISC ABR 125MM SCAI PT POL 1006-580125 HARDY 1.00 HARTIE ABR DISC 125 E 8G K 80 10/SET BO5010/12/20/21/30 P-43555 MAKITA 1.00 SURUB CU INEL 100/80X10X6MM 2BUC/SET 1077900 217Z 3.00 VINCLU IMB 40X60X25X2MM 103300 300 25/CUT 6.00 CHINGA ANCORAJ CAUC 10MMX 92CM 39912 FF GROUP 2.00 CORDELINA ELASTICA CU CARLIG 12MMX50 20350 2.00 TEAVA PATRATA 25X25X2.0MM 4.00

Număr anunț
DA28087342
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI 14004410)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342 RON
Valoare atribuită
342 RON
Data publicării
28.05.2021 00:00
Data finalizării
28.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342 RON

din 342 RON estimat