Atribuită
Cumpărare directă
UNITATEA NOSTRA NU ESTE PLATITOARE DE TVA PRETUL DE VANZARE ESTE CEL AFISAT" 1 Detergent parchet Sano Poliwax 2L buc 3 20.80 62.40 2 Detergent marmura Sano Poliwix Ceramic 2L buc 1 19.90 19.90 3 Laveta universala buc 10 1.50 15.00 4 Hartie Igienica normala Alba 2 Str (24 role/bax) Bax 6 19.20 115.20 5 Prosoape pliate 'V' 1 Str. Natur 250/set 'EcoNatur' buc 20 3.60 72.00 6 Odorizant WC Sano Bon Blue 55g buc 10 7.20 72.00 7 Sapun Lichid economic 5L Squill White Valley buc 1 17.00 17.00 8 Pr.pliateV2str.Alb LePapier'Celuloz25'(20set/role) buc 20 5.10 102.00 9 Pr.pliateV2str.Alb LePapier'Celuloz25'(20set/role) buc 40 5.10 204.00 10 Pr.pliateV2str.Alb LePapier'Celuloz25'(20set/role) buc 40 5.10 204.00 11 Solutie dezin.pt.suprafete 500ml Ekomax buc 2 9.00 18.00 12 Solutie dezin.pt.suprafete 5L Ekomax buc 1 68.50 68.50 13 Pr.pliateV2str.Alb LePapier'Celuloz25'(20set/role) buc 40 5.10 204.00
- Număr anunț
- DA27981908
- Autoritate contractantă
- Liceul Teologic Reformat (CUI 13647875)
- Furnizor / câștigător
- ENIBA SRL (CUI 22428912)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,17 RON
- Valoare atribuită
- 1,17 RON
- Data publicării
- 17.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.