Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto obligatorie RCA, pentru o perioada de 6 luni, pentru autovehiculele institutiei Dacia Logan cu nr. de inmatriculare B-66-RIZ si B-66-RIX, cu valabilitate din 17.05.2021.

Număr anunț
DA27964385
Autoritate contractantă
Centrul Teritorial Veterinar Sector 2 (CUI 13590744)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868 RON
Valoare atribuită
868 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
13.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868 RON

din 868 RON estimat