Atribuită Cumpărare directă

Achizitia unei asigurari obligatorii de raspundere civila pentru pagube produse tertilor prin accidente de autovehicule - R.C.A., la autospeciala marca Mercedes-Benz Sprinter, tip 906BA50/4X4, Varianta DLT067, cu seria de șasiu W1V907153KN082381 / 2019, cod motor 642, capacitate cilindrică 2987,putere 140Kw, pentru o perioadă de 1 lună (08.06.2021-07.07.2021). Conform anunțului de publicitate nr. ADV1216908

Număr anunț
DA28089972
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21 RON
Valoare atribuită
21 RON
Data publicării
31.05.2021 00:00
Data finalizării
31.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21 RON

din 21 RON estimat