Atribuită Cumpărare directă

Cartus Toner Ricoh SP3600 DN NUMAR DE REFERINTA: ctc_ Cartus Toner Ricoh SP3600 DN PRET DE CATALOG: 105,88 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus Toner Ricoh SP3600 DN

Număr anunț
DA28023084
Autoritate contractantă
PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
Furnizor / câștigător
COPY TECH COMPUTER SRL (CUI 24213537)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106 RON
Valoare atribuită
106 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106 RON

din 106 RON estimat