Atribuită Cumpărare directă

Achizitie 4 carnete BVCA a 25filex50 lei/fila activitate drumuri, Carnete bonuri valorice pentru carburanti auto (benzine, motorine si GPL auto) a cate 25 file (50 lei/fila). Cost emitere imprimat: 2,15 lei fara TVA/carnet. Costul unui carnet de bonuri valorice este de 1.252,56 lei (inclusiv TVA).

Număr anunț
DA27943004
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4,21 RON
Valoare atribuită
4,21 RON
Data publicării
11.05.2021 00:00
Data finalizării
12.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4,21 RON

din 4,21 RON estimat