Atribuită Cumpărare directă

Bonuri valorice pentru carburanti auto (30 lei/fila) conform contract nr. 3722/14.05.2021

Număr anunț
DA28068309
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Neamt (CUI 4145381)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,08 RON
Valoare atribuită
10,08 RON
Data publicării
27.05.2021 00:00
Data finalizării
27.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,08 RON

din 10,08 RON estimat