Atribuită
Cumpărare directă
REALIZARE SISTEM ILUMINAT PUBLIC CONFORM CERINTELOR DIN CAIETUL DE SARCIN ATASAT LA PREZENTA ACHIZITIE. OBIECTUL CONTRACTULUI ESTE DE REACTUALIZARE DOCUMENTATIE TEHNICA PENTRU OBTINEREA AC PROIECT TEHNIC, DETALII DE EXECUTIE SI EXECUTIA LUCRARILR PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITII ”ILUMINAT INTELIGENT SI TELEGESTIUNE ORASUL GHIMBAV, JUD. BRASOV, STR. LALELEI-CRINULUI-MARGARETEI iNAINTE DE ACCEPTAREA OFERTEI VA RUGAM SA NE TRANSMITETI PE MAIL LA ADRESA achizitii@primaria-ghimbav.ro PROPUNEREA DUMNEAVOSTRA TEHICA SI FINANCIARA CARE SA RESPECTE CERINTELE DIN CAIETUL DE SARCINI SI SA DESCRIE MODALITATEA IN CARE SE VOR REALIZA CERINTELE.
- Număr anunț
- DA28023307
- Autoritate contractantă
- Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
- Furnizor / câștigător
- RAMIBO ELECTRIC SRL (CUI 16549707)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 437,99 RON
- Valoare atribuită
- 437,99 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.