Atribuită Cumpărare directă

Antena de genunchi QUADKNEE pentru RMN Signa Explorer 1.5T Conditii comerciale: - Antena defecta va fi restituita, gratuit, reprezentantilor TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL; - Antena beneficiaza de o garantie de 12 luni de la expedierea de catre furnizorul extern; - Termenul de livrare este de aproximativ 5 zile lucratoare de la plasarea comenzii, in conditii normale de transport international; FE 1052/21.05.2021

Număr anunț
DA28071195
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
TOTAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 26292537)
Cod CPV
33124000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,25 RON
Valoare atribuită
33,25 RON
Data publicării
27.05.2021 00:00
Data finalizării
27.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,25 RON

din 33,25 RON estimat