Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de promovare /publicitate în presa scrisa si in online constand in: banner online permanent, publicarea a doua articole pe luna în ziar si pe site, publicarea de reportaje pentru evenimentele la care DGAMPT participa sau pe care le organizeaza. Contractul de prestari servicii se va incheia initial pentru o perioada de 8 luni începând cu luna iunie 2021 și pană la data de 31.12.2021 cu posibilitatea de prelungire prin Act Adițional, pe o perioada de 4 luni conform art. 165 alin.(1) din HG 395/2016, astfel încât valoarea contractului se poate suplimenta pentru perioada 01.01.2022 – 30.04.2022 cu acelasi tarif lunar.
- Număr anunț
- DA28069534
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Administrare Monumente și Promovare Turistică a Județului Hunedoara (CUI 43822048)
- Furnizor / câștigător
- ACCENT MEDIA SRL (CUI 17743905)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7 RON
- Valoare atribuită
- 7 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.