Ofertă acceptată Cumpărare directă

Depanare retea si inlocuire echipamente active

Număr anunț
DA34464807
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPIRU HARET (CUI 29095343)
Cod CPV
32410000-0 · Retea locala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.848.556 RON
Data publicării
09.11.2023 11:23
Data finalizării
13.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.848.556 RON