Atribuită Cumpărare directă

Examinari medicale personal personal TESA (EXAMEN CLINIC GENERAL-22.00 lei/salariat;EXAMEN OFTALMOLOGIC-22.00 lei/salariat; EXAMEN PSIHOLOGIC –MEDICINA MUNCII-25 lei/salariat;MEDICINA DE FAMILIE-22.00 lei/salariat;MEDICINA MUNCII-22.00 lei/salariat)-113.00 lei/salariat

Număr anunț
DA28011894
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Arges (CUI 9861900)
Furnizor / câștigător
NATISAN MEDICINA GENERALA SRL (CUI 15450062)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565 RON
Valoare atribuită
565 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
21.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565 RON

din 565 RON estimat