Atribuită
Cumpărare directă
UAT Balteni doreste achizitia de “SERVICII DE CONSULTANTA PENTRU ACTUALIZAREA SISTEMULUI DE CONTROL INTERN MANAGERIAL PENTRU PRIMARIA COMUNEI BALTENI, JUDETUL GORJ”. Serviciile vor fi prestate in vederea conformarii UAT Balteni la prevederile Ordinului Secretariatului General al Guvernului nr. 600/2018, publicat in Monitorul Oficial nr.387 din 07.05.2018. In urma achizitiei prin SEAP se va incheia contract de prestari servicii intre parti.
- Număr anunț
- DA28005947
- Autoritate contractantă
- COMUNA BILTENI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4956170)
- Furnizor / câștigător
- SMART CASUAL SRL (CUI 26585600)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9 RON
- Valoare atribuită
- 9 RON
- Data publicării
- 19.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.