Atribuită Cumpărare directă

Furnizare produse: - 20 buc. ceai fructe de pădure, 80/100 plicuri în cutie; - 10 buc. ceai mușețel 80/100 plicuri în cutie; - 48 buc. cafea măcinată pachet vidat de 500 gr; - 8 buc. cafea boabe 1 kg/pachet.

Număr anunț
DA27976509
Autoritate contractantă
JUDEȚUL SUCEAVA (CUI 4244512)
Furnizor / câștigător
MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
Cod CPV
15864100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,51 RON
Valoare atribuită
1,51 RON
Data publicării
14.05.2021 00:00
Data finalizării
17.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,51 RON

din 1,51 RON estimat