Atribuită
Cumpărare directă
conform 1 70860 COADA DREAPTA UNELTE 4*140 CM BUC 2.00 12.61 25.22 4.79 2 41127134100 Cutit de defrisat FS 250-3 BUC 1.00 91.60 91.60 17.40 3 41127134201N Disc cu dinti lance 200mm*25.4mm BUC 1.00 112.61 112.61 21.40 4 77206 FURCA 3 DINTI BUC 2.00 39.50 79.00 15.01 5 77240 GREBLA BENMAN 12 DINTI BUC 2.00 42.02 84.04 15.97 6 70864 MANER LEMN 140X28MM BUC 2.00 12.61 25.22 4.79 7 4932471881 Ochelari De Protectie Cu Lentila Transparenta BUC 2.00 36.13 72.26 13.73 8 00009302535 REZ AUTOCUT SILENTIOS 2.4 mm x 253M BUC 1.00 115.13 115.13 21.87 9 7020200HP10 ULEI AMESTEC 1L BUC 3.00 26.05 78.15 14.85
- Număr anunț
- DA28076786
- Autoritate contractantă
- Comuna Panticeu (CUI 4426247)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 683 RON
- Valoare atribuită
- 683 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.