Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de “Asigurare obligatorie de răspundere civilă auto- RCA, asigurare facultativă de avarii, accidente și furt –CASCO, inclusiv asigurare pentru persoanele și bagajele din autovehicule, pentru autovehiculul cu numărul de înmatriculare MM 04CJM –FORD MONDEO HYBRID. - 1 contract de asigurare RCA - 1 poliţă de asigurare CASCO Asigurarea RCA și asigurarea CASCO pentru autovehiculul menționat expiră la data de 25.05.2021 . În cazul contractului CASCO propunem ca şi clauze full riscuri asigurate și neplata franşizelor în caz de avarii sau furt (franşize zero). Asigurarea persoanelor pentru riscurile de vătămare sau deces în caz de accident se va face la o valoare de minim 2.500 Ron pe persoană din autovehicul și a bagajelor se va face la o valoare de minim 500 Ron . ----- Prin acceptarea achiziției în SEAP, operatorul economic își asumă că nu se află în conflict de interese cu persoanele ce dețin funcții de decizie în cadrul autorității contractante, JUDEȚUL MARAMUREȘ conform listei atașate, așa cum este prevăzut la art. 59-60 din Legea 98/2016, privind achizițiile publice.
- Număr anunț
- DA28016806
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,28 RON
- Valoare atribuită
- 6,28 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.