Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere civila (RCA): Autoutilitara- IVECO Serie sasiuWJME2NPS70C312154 ; Nr inmatriculare AR81SPP; Cap cilindrica=8709;Putere=265KW;Locuri=2; Masa maxima 27000 kg. Valabilitate: 12 Luni , Asigurator: ALLIANZ TIRIAC PA: 2.757 lei Valabilitate :01.06.2021-30.06.2022
- Număr anunț
- DA28075360
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,76 RON
- Valoare atribuită
- 2,76 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.