Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS COMPATIBIL KATUN 7551X buc 1 68,80 lei CARTUS COMPATIBIL KATUN HP85A buc 5 26,50 lei CARTUS COMPATIBIL KATUN HP80X buc 1 46,64 lei CARTUS COMPATIBIL SKY BROTHER TN423 BK buc 2 88,87 lei CARTUS COMPATIBIL SKY BROTHER TN423 C buc 2 75,59 lei CARTUS COMPATIBIL SKY BROTHER TN423 M buc 3 75,59 lei CARTUS COMPATIBIL SKY BROTHER TN423 Y buc 2 75,59 lei CARTUS COMPATIBIL KATUN CANON EP-27 buc 1 37,99 lei CARTUS ORIGINAL CANON PG -40 buc 2 71,07 lei CARTUS COMPATIBIL SKY HP87X buc 2 304,43 lei CARTUS COMPATIBIL KATUN HP 305 BK / CE410X buc 1 57,60 lei CARTUS ORIGINAL RICOH MP3554 buc 3 232,74 lei CARTUS ORIGINAL RICOH C2003 BK buc 3 183,00 lei CARTUS ORIGINAL CANON CRG 718 CYAN buc 1 385,45 lei CARTUS ORIGINAL MINOLTA TN -324 C buc 1 322,88 lei CARTUS ORIGINAL MINOLTA TN -324 M buc 1 322,88 lei CARTUS ORIGINAL MINOLTA TN -324 Y buc 1 322,88 lei CARTUS ORIGINAL CANON CRG 055BK buc 1 321,20 lei CARTUS ORIGINAL CANON CRG 055 C buc 1 357,95 lei CARTUS ORIGINAL CANON CRG 055 M buc 1 357,95 lei CARTUS ORIGINAL CANON CRG 055 Y buc 1 357,95 lei CAP PRINTARE HP NR. 70 - C9405A - LIGHT MAGENTA & LIGHT CYAN buc 1 309,09 lei CAP PRINTARE HP NR. 70 - C9406A - MAGENTA & YELLOW buc 1 309,09 lei CARTUS SKY PREM BROTHER TN423 - BK - 6.5K BUC 1 88,87 lei CARTUS SKY PREM BROTHER TN423 - C - 4K BUC 1 75,59 lei CARTUS SKY PREM BROTHER TN423 - Y - 4K BUC 1 75,59 lei CARTUS COMP. KATUN HP - 305X - CE410X BUC 1 57,60 lei CARTUS PANTUM 411X - BK - 6K BUC 2 277,92 lei CARTUS PANTUM PD-219 - BK - 1.6K BU
- Număr anunț
- DA28021115
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sacele (CUI 4317649)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11,19 RON
- Valoare atribuită
- 11,19 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.