Atribuită Cumpărare directă

1 In the Shadow of Justice: Postwar Liberalism and the Remaking of Political Philosophy Katrina Forrester Princeton University Press 09.03.2021 buc. 1 p/u112,04 =112,04 lei 2 Game theory as a theory of conflict resolution Anatol Rapoport Springer buc. 1 p/u532,78 =532,78 lei 3 Professional SharePoint 2013 Development Reza Alirezaei, Brendon Schwartz, Matt Ranlett, Scot Hillier, Brian Wilson, Jeff Fried, Paul Swider Wrox 2013 buc. 1 p/u237,15 =237,15 lei 4 SharePoint 2013 Field Guide: Advice from the Consulting Trenches Errin O'Connor Pearson Sams 2014 buc. 1 p/u195,48 =195,48lei TOTAL = 1.077,45 lei

Număr anunț
DA28086393
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Furnizor / câștigător
BLACK CAT BOOKS SRL (CUI 27672100)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,08 RON
Valoare atribuită
1,08 RON
Data publicării
28.05.2021 00:00
Data finalizării
28.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,08 RON

din 1,08 RON estimat