Atribuită Cumpărare directă

Verificari tehnice in utilizare pentru investigatii/examinari cu caracter tehnic la cazan apa calda cu Pt= 465 kw, Pmax = 3 bar, Tmax = 95 gr C- 4 buc si motostivuitor cu Smax = 2500 kg, Hmax = 3m - 1 buc, conform ofertei nr.3364/29.04.2021

Număr anunț
DA28015499
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL MOLDOVA IASI (CUI 4540720)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,60 RON
Valoare atribuită
11,60 RON
Data publicării
20.05.2021 00:00
Data finalizării
20.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,60 RON

din 11,60 RON estimat