Atribuită
Cumpărare directă
Verificare documentatie tehnica , conform HG 34/2012 pozitia 7 coloana 1, modificata prin HG 621/21.08.2019. Verificare documentatie tehnica la autorizarea initiala si pentru verificarea documentatiei tehnice de reparare sau de remontare (dupa caz)la elevator pentru vehicule,nota 1.6 conform HG 34/2012 , modificata prin HG 621/21.08.2019. Pentru eliberarea cartii sau a duplicatului acesteia pentru instalatie-partea de exploatare( carte tip ISCIR)se tarifeaza cu 150 de lei, conform note 1.10 HG 34/2012, modificata prin HG 621/21.08.2019 Verificare tehnica pentru elevator pentru vehicule, conform HG 621/2019 pozitia 7 coloana 2, modificata prin HG 621/21.08.2019.
- Număr anunț
- DA27953130
- Autoritate contractantă
- U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
- Cod CPV
- 71631000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 649 RON
- Valoare atribuită
- 649 RON
- Data publicării
- 12.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.