Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de pulverizare aeriana pentru insectele de disconfort pe fondul cresterii temperaturilor si a aparitiei daunatorilor ce pot afecta santatea publica. Serviciile de dezinsectie – pulverizare aeriana vor fi prestate pentru combaterea tantarilor, mustelor, omizilor etc., de pe domeniul public si privat al Comunei Bolintin Deal, pe o suprafata de aproximativ 1.326 ha din totalul administrativ al Comunei, in minim doua etape, in functie de stadiul de dezvoltare si inmultire a acestora. Se vor folosi minim 40-80ml substanta active /ha, respectiv min 6-10l solutie/ha. Tratatarea se va face cu substante speciale, care fac parte din grupa III-IV de toxicitate si care sunt avizate de catre Ministerul Sanatatii pentru profilaxia sanitar-umana conform Nomenclatorului de Produse Pesticide editat de Institutul de Igiena si Sanatate Publica Bucuresti.
- Număr anunț
- DA28030714
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOLINTIN DEAL (CUI 5843129)
- Furnizor / câștigător
- AERO GETIC SRL (CUI 17950188)
- Cod CPV
- 60441000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,78 RON
- Valoare atribuită
- 100,78 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.