Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere echipamente de imprimare, copiere, scanare A4 monocrom - 56 buc (16 buc Multifunctionale + 40 imprimante) conform ofertei nr.01013/24.05.20211 primite in urma publicarii anuntului ADV1214982 din 19.05.2021 si a caietului de Sarcini nr.5441 din 19.05.2021.Contractul se incheie pentru 7 luni pana la 31.12.2021 cu posibilitatea prelungirii acestuia prin act aditional dar nu mai muult de 4 luni (01.01.2021 - 30.04.2021) in limita existentei fondurilor bugetare existente.

Număr anunț
DA28053499
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
MASTER SOLUTION SRL (CUI 18750668)
Cod CPV
79521000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,77 RON
Valoare atribuită
40,77 RON
Data publicării
25.05.2021 00:00
Data finalizării
26.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,77 RON

din 40,77 RON estimat