Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare tablă magnetică 11 buc. în cadrul proiectului „REABILITAREA, MODERNIZAREA ȘI ECHIPAREA ȘCOLII GIMNAZIALE SAT BUDEȘTI, COMUNA BUDEȘTI”, SMIS 124071, finantat prin Programul Operaţional Regional 2014-2020, Axa prioritara 10 - Imbunatatirea infrastructurii educationale, Obiectiv specific 10.1, Apel dedicat invatamantului obligatoriu, Contract de finanţare nr. 4472/25.06.2019, în perioada/perioadele convenite şi în conformitate cu obligaţiile asumate prin prezentul contract.
- Număr anunț
- DA27996908
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
- Cod CPV
- 30195920-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97,90 RON
- Valoare atribuită
- 97,90 RON
- Data publicării
- 18.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.