Atribuită
Cumpărare directă
Prelevare şi efectuare analize din: probe de apă freatică, probe de apă de suprafaţă şi probe de levigat aferente depozitelor neconforme de deşeuri închise Abrud, Aiud, Alba Iulia, Blaj, Cîmpeni, Cugir și Ocna Mureș potrivit Invitaţiei de participare nr. 10470/11 mai 2021, Anunțului Publicitate nr. ADV1213180/12.05.2021 şi Formularului dvs de propunere tehnica si financiara inregistrat la CJ Alba sub nr. 10889/17.05.2021. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA27986166
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 71900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,72 RON
- Valoare atribuită
- 6,72 RON
- Data publicării
- 17.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.