Atribuită
Cumpărare directă
Memorie ram laptop 16GB DDR4, 3200 MHz, 1 modul, CL22, SODIMM KINGSTON „KVR32S22S8/16” Producător: Kingston Cod produs: KVR32S22S8/16 ID2412 - ID2413 Garantie: 24 Luni SODIMM KINGSTON - KVR32S22S8/16 SODIMM KINGSTON, 16 GB DDR4, 3200 MHz, 1 modul, CL22, „KVR32S22S8/16” SKU: KVR32S22S8/16 EAN: 740617310894 Producator: KINGSTON Informații suplimentare Tip memorie DDR4 Capacitate 16 GB Frecventa 3200 MHz Kit nu Numar module 1 Link producător: https://www.kingston.com/dataSheets/KVR32S22S8_16.pdf infst1/542 ID2412 - ID2413
- Număr anunț
- DA27907058
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BAILESTI (CUI 17187290)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30236111-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455 RON
- Valoare atribuită
- 455 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.