Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII SISTEM DE DETECTIE SI ALARMARE TIP „AUTOPULSE” SI STINGERE CU GAZ INERGEN – CAMERA SERVER ETAJ 3, IMOBIL PIATA EROILOR, NR. 1A, PLOIESTI, IN VEDEREA REPUNERII IN FUNCTIUNE (inclusiv revizie proiect) conform invitatie nr. 7055/06.05.2021
- Număr anunț
- DA27949643
- Autoritate contractantă
- Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti (CUI 2843566)
- Furnizor / câștigător
- SIGURA - TOTAL FIRE & BUILDING ENGINEERING SRL (CUI 15994862)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59,33 RON
- Valoare atribuită
- 59,33 RON
- Data publicării
- 12.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.