Atribuită
Cumpărare directă
Generator curent tip inverter Könner & Söhnen KS 8100iE ATSR , 8.0 kW, digital, benzina, 16 hp, 1х16А, 1x32A, pornire electrica si automata, consum redus, LED display, protectii automate, bobinaj cupru. Pentru uz comercial, pornire manuala sau electrica automata in caz de lipsa tensiune, sinusoida pura, protectie la scurt circuit, suprasarcina, sistem stabilitate tensiune, protectie lipsa presiune ulei. Functii; buton pornit/oprit, afisaj led/voltaj/ore fuctionare, amortizare vibratii, AVR, ATS inclus , 3 moduri pornire, rezervor capacitate marita. Caracteristici; 4 timpi, 450 cm, 15 CP, racire aer, 2x230V, 4500 rot./min. 95/72 dB., IP23, 20L. 8 kW, max. 5,5 KVA, 68 Kg. , conform ofertei nr.8466/AP/10.05.2021 si respectand caietul de sarcini.
- Număr anunț
- DA27930552
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI 28421964)
- Cod CPV
- 31122000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,73 RON
- Valoare atribuită
- 8,73 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.