Atribuită
Cumpărare directă
Echipament individual de protectie-manusi de protectie nesterile 8000 buc conform ADV 1313940/14.05.2021 si a ofertei depuse. MANUSI LATEX NEPUDRATE 100 BUC/CUT - S-20CUT, MANUSI LATEX NEPUDRATE 100 BUC/CUT - M-60CUT.pret 0,40 lei buc.Total 8000 buc. Facturarea se va face pe bucata.
- Număr anunț
- DA28055882
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3,20 RON
- Valoare atribuită
- 3,20 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.