Atribuită
Cumpărare directă
1.Steag tricolor RO, pt. interior dim. 90/135cm(expunere cf. solicitarii dvs., pe principiul fanionului) - 92,0ron - 2 buc; 2.Steag UE, pt. interior dim.90/135cm(expunere cf. solicitarii dvs., pe principiul fanionului) - 100,0ron. - 2 buc; 3.Fanion cu suport din lemn lacuit ,RO - 42,0ron - 2 buc; 4.Fanion cu suport din lemn lacuit ,UE - 50,0 ron - 2 buc; 5.Fundal tricolor mic - 80,0ron - 2 buc.
- Număr anunț
- DA27988693
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
- Furnizor / câștigător
- HERALDICA SRL (CUI 20256411)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 728 RON
- Valoare atribuită
- 728 RON
- Data publicării
- 17.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.