Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de eliminarea (preluare si transport) deseurilor de substante si preparate periculoase utilizate in laborator( cod deseu 15 01 10*, 16 05 07*, 16 05 08* si 16 05 06*) confom solicitarilor din anunt ADV1211855/06.05.2021 si Oferta furnizorului nr. 240/11.05.2021.
- Număr anunț
- DA27946506
- Autoritate contractantă
- SC APA SERV SA (CUI 22224874)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT WASTE MANAGEMENT S.R.L. (CUI 18889519)
- Cod CPV
- 90523000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6,25 RON
- Valoare atribuită
- 6,25 RON
- Data publicării
- 12.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.