Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Echipamente Irigatii - 1. Electrovana Jar Top 1" cu solenoid 9V (PGV00JTGBDC) - 4buc x 109.98 RON+TVA/buc 2. Programator baterii 9V Junior DC 2 zone (JRDC-2-R) - 2buc x 327.50 RON+TVA/buc 3. Programator baterii 9V Junior DC 4 zone (JRDC-4) - 1buc x 388.76 RON+TVA/buc 4. Furtun flexibil, rola 30m ( SP100) -1buc x 114.25 RON+TVA/buc 5. Sa bransament 32x1/2 (Sa 32x1/2) -20 buc x 3.38 RON+TVA/buc 6. Cot SBE1/2" (SBE050) -50 buc x 0.92 RON+TVA/buc 7. Aspersor PROS-04 (PROS-04) - 20 buc x 7.34 RON+TVA/buc 8. Duza 10A (10A) - 20 buc x 4.38 RON+TVA/buc 9. Reductie compresiune 32x25 (RED32/25) -1 buc x 4.94RON+TVA/buc 10. Capac compresiune d32 (CAPAC32) - 4 buc x 3.18 RON+TVA/buc 11.Racord compresiune FE 32x1 (RAC FE32X1) -5 buc x 2.96RON+TVA/buc 12. Cot compresiune FE 32x1 (COT FE32X1) -2 buc x 3.61RON+TVA/buc 13. Mufa compresiune d32 (MUFA32) -1 buc x 5.43RON+TVA/buc 14. Cutie vana Jumbo (JUMBO) -1 buc x 128.73RON+TVA/buc
- Număr anunț
- DA27929885
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,12 RON
- Valoare atribuită
- 2,12 RON
- Data publicării
- 10.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.