Atribuită
Cumpărare directă
Componente sistem irigat - 1. ASPERSOR PGJ04 ( PGJ04 ) - 35 buc x 37,35 RON+TVA 2. ASPERSOR PROS-04 ( PROS-04 ) - 45 buc x 7,25 RON+TVA 3. DUZA 10A(r=3m) (10A) - 35buc x 4,31 RON+TVA 4. DUZA 15A(r=4.6m) ( 15A) - 20buc x 4,31RON+TVA 5. CUTIE VANA ROTUNDA MEDIE ( VBA02673 ) - 8 buc x 32,16 RON+TVA 6. CUTIE VANA DREPTUNGHIULARA STANDARD (MEDIE) ( VBA02674 ) - 1 buc x 82,21 RON+TVA 7. SA BRANSAMENT 25X1/2" ( SA 25X1/2") - 90buc x 3,25 RON+TVA 8. COT SBE 1/2" ( SBE050) - 180 buc x 0,91 RON+TVA 9. Banda teflon mare (TEFL) - 10buc x 12,47 RON+TVA 10. Furtun flexibil Hunter, rola 30m (SP100) - 2buc x 112,72 RON+TVA 11. Robinet cu bila metalica FI-FI 1'' (ROBINET FI1 )- 2buc x 30,02 RON+TVA 12. Robinet cu bila metalica FI-FI 3/4'' (ROBINET FI3/4) - 2buc x 23,22 RON+TVA 13. Capac compresiune d25 (CAPAC25)- 30buc x 2,63 RON+TVA 14. TEU EGAL COMPRESIUNE D25 (TEU25) - 12buc x 6,07 RON+TVA 15. TEU COMPRESIUNE FE D25X1"( TEU 25X1") - 15buc x 5,03 RON+TVA 16. COT COMPRESIUNE FE D25X1/2" (COT 25X1" )- 12buc x 2,85 RON+TVA 17. Racord compresiune FE 25x1( RAC FE"25X1) - 15buc x 2,43 RON+TVA 18. Racord compresiune FE 25x3/4" ( RAC FE"25X3/4) - 4buc x 2,43 RON+TVA 19. Cot compresiune 90gr d25 (COT25) - 24buc x 4,31 RON+TVA 20. Mufa compresiune d2 5(MUFA25) -25buc x 4,21RON+TVA 21. Teu 1'' Rainbird FI-FI-FE(MTT-100) - 15buc x 11,26 RON+TVA 22. Programator baterii 9V Junior DC 2 zone ( JRDC-2-R ) - 6 buc x 327,50 RON+TVA 23. Programator baterii 9V Junior DC 4 zone ( JRDC-4 ) -3 buc x 388,76 RON+TVA
- Număr anunț
- DA28060127
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 43323000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,68 RON
- Valoare atribuită
- 8,68 RON
- Data publicării
- 26.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.