Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul achizitiei: furnizarea de energie de Joasa/ Medie tensiune , pentru o cantitate estimata de 190 Mwh, pentru o perioada de 8 luni (01.05.2021 / 31.12.2021) cu posibilitate de prelungire prin act aditional pentru urmatoarele 4 luni din anul 2022 (01.01.2022/ 30.04.2022) Criteriul de atribuire :pretul propriu de furnizare a energieie electrice .......Lei/ MWH, sa fie pretul cel mai scazut. Preţul din oferta financiara nu include TVA, accize, contribuţia pentru cogenerarea de înaltă eficienţă, valoarea certificatelor verzI, Pretul nu include TG, TL, si nici tariful pentru serviciul de sistem. Valoarea tarifelor şi costurilor reglementate se stabileşte prin legislaţia în vigoare aplicabilă la momentul facturării Oferta finanaciara va fi detaliata
- Număr anunț
- DA27901254
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Bujoru (CUI 14794971)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129,92 RON
- Valoare atribuită
- 129,92 RON
- Data publicării
- 06.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.