Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare gaze naturale pret gaze 113,16 lei/MWh se adauga tarif transport 7,97 lei/MWh, tarif distributie (reglementat) Distrigaz Sud Retele 30,24 lei/MWh, acciza necomerciala 6,048 lei/ MWh. Preturile de mai sus nu contin TVA. Pretul unitar nu contine abonamentul de 0,22 lei/zi/loc de consum! Perioada contractantă: 01.06.2021 - 31.12.2021
- Număr anunț
- DA28013929
- Autoritate contractantă
- COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR REGIUNEA CENTRU BRASOV (CUI 23016669)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
- Cod CPV
- 09310000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66,12 RON
- Valoare atribuită
- 66,12 RON
- Data publicării
- 20.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.