Atribuită
Cumpărare directă
#32259 HP TONER CE505A/CF280A/CRG719,BK,2.7K,SQ,ECHIVALENT 10,00 BUC 15,55 #32256 HP TONER CF280X/CE505X/CRG719H/CEXV40,BK,6.9K,SQ,ECHIVALENT 10,00 BUC 19,33 NP-BRT154 BROTHER TONER TN2320,BK,2.6K,SQ,ECHIVALENT 10,00 BUC 12,61 B222000 LEXMARK TONER B222000,BK,1.2K,B2236dw/MB2236adw ORIGINAL 5,00 BUC 127,73 B222000 LEXMARK TONER B222000,BK,1.2K,B2236dw/MB2236adw ORIGINAL 2,00 BUC 127,73
- Număr anunț
- DA28027855
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Avram Iancu al judetului Cluj (CUI 4288152)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,37 RON
- Valoare atribuită
- 1,37 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.