Atribuită
Cumpărare directă
NP-LT224 LEXMARK TONER 52D0HA0/520HA,52D2H00/522H,BK,25K,MS710,MS711,MS810,MS811,MS812,RPQ,ECHIVALENT 1.00 140.00 NP-HT100 HP TONER Q7553X/Q5949X,CRG708H/CRG715H,BK,7K,SQ,ECHIVALENT 1.00 27.10 #32365 XEROX TONER 109R00725,BK,3K,PHASER 3130, 3121 PQ ECHIVALENT 1.00 29.00 TK-825Y UTAX TONER CDC1726 1.00 200.00 #41654 HP CARTUS 6578D,No78,450pg,19ml,SQ,ECHIVALENT 1.00 44.00 NP-HC023 HP CARTUS 6615,No15,BK,50ml,495pg,PQ ECHIVALENT 1.00 41.00 #31139 OKI DRUM 44844408, BK, 30K, C822/C831/C841, ECHIVALENT 1.00 160.00 TL410X PANTUM TONER TL410X,TL411X,BK,6K,P3010,P3300,M6700,M6800,M7100,M7200,ORIGINAL 1.00 280.00 NP-BRT177 BROTHER TONER TN3512/TNP76/TNP78,BK,12K,SQ,ECHIVALENT 1.00 32.00 #32271 BROTHER TONER TN3170/TN3280/TNP24 (KM),BK,8K,SQ,ECHIVALENT 1.00 26.10 #32290 SAMSUNG TONER MLT-D116L,BK,3K,SLM2825/SLM2675/SLM2875,SQ,ECHIVALENT 1.00 27.50
- Număr anunț
- DA28025392
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,01 RON
- Valoare atribuită
- 1,01 RON
- Data publicării
- 21.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.