Atribuită
Cumpărare directă
Pachet tonere cf anunt ADV1216485/26.05.2021 si oferta: HP TONER CB435X/CB436X/CE285X/CE278X/CRG712/CRG713/CRG725/CRG726/CRG728,BK,3K,PQ,ECHIVALENT 10,00 BUC 17,00 #44128 HP TONER W2030X,No415X,BK,7.5K,CLJ PRO M454/M479,SQ,NO CHIP,ECHIVALENT 1,00 BUC 98,00 #44245 HP TONER W2031X,No415X,C,6K,CLJ PRO M454/M479,SQ,NO CHIP,ECHIVALENT 1,00 BUC 98,00 #44246 HP TONER W2032X,No415X,Y,6K,CLJ PRO M454/M479,SQ,NO CHIP,ECHIVALENT 1,00 BUC 98,00 #44247 HP TONER W2033X,No415X,M,6K,CLJ PRO M454/M479,SQ,NO CHIP,ECHIVALENT 1,00 BUC 98,00 #39043 KYOCERA MITA TONER TK1125, BK,2.1K, SQ, ECHIVALENT 3,00 BUC 12,00 #32811 KYOCERA TONER TK1160,BK,7.2K,P2040,SQ,ECHIVALENT 3,00 BUC 21,00 #44244 HP DRUM CF257A,80K,M436,SQ,ECHIVALENT 1,00 BUC 355,00 NP-BRT178 BROTHER DRUM DR3400,BK,50K,SQ,ECHIVALENT 2,00 BUC 33,00 NP-EI110 EPSON CARTUS T6641,BK,70ml,4000pg,L100,200,210,300,355,550 ECHIVALENT 2,00 BUC 1,95 NP-EI111 EPSON CARTUS T6642,C,70ml,6500pg,L100,200,210,300,355,550 ECHIVALENT 2,00 BUC 1,95 NP-EI112 EPSON CARTUS T6643,M,70ml,6500pg,L100,200,210,300,355,550 ECHIVALENT 2,00 BUC 1,95 NP-EI113 EPSON CARTUS T6644,Y,70ml,6500pg,L100,200,210,300,355,550 ECHIVALENT 2,00 BUC 1,95
- Număr anunț
- DA28078665
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,10 RON
- Valoare atribuită
- 1,10 RON
- Data publicării
- 27.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.