Atribuită Cumpărare directă

Transport rutier elevi de la domiciliu la centru de invatamant si retur pentru anul scolar 2020 - 2021 perioada ( zilele ) 08-15-22-29 / 05 / 2021 ( recuperare ore conform Ordin 3300/19.02.021) la pretul 2,8 lei km fara TVA executat in regim de curse speciale la solicitarea si pe itinerariul stabilit de beneficiar de 189km pe zi : TRASEE 1.GARAJ BUHUSI – RACOVA SES – SCOALA RACOVA CENTRU – GARAJ BUHUSI - si Retur 2. GARAJ BUHUSI – LETCANA – SCOALA RACOVA CENTRU – GARAJ BUHUSI si Retur 3.GARAJ BUHUSI – ILIESI – SCOALA GURA VAII – SCOALA RACOVA CENTRU – GARAJ BUHUSI si Retur 4.GARAJ BUHUSI – HALMACIOAIA – SCOALA RACOVA CENTRU – SCOALA GURA VAII – GARAJ BUHUSI si Retur Traseele se efectueaza cu autobuze omologate de 25-35 locuri , de ultima generatie si conducatori auto calificati si instruiti avand toate actele valabile necesare pentru activitatea desfasurata Societatea detine toate avizele si licentele de transport persoane, prevazute de legislatia in vigoare.

Număr anunț
DA27916753
Autoritate contractantă
Comuna Racova (CUI 4455226)
Furnizor / câștigător
ALEXDOMAT SRL (CUI 15361186)
Cod CPV
60130000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,12 RON
Valoare atribuită
2,12 RON
Data publicării
07.05.2021 00:00
Data finalizării
07.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,12 RON

din 2,12 RON estimat