Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curierat in valoare de 4201.68 RON fara TVA, cu valabilitate pana la data de 31.12.2021, cu posibilitate de prelungire prin act adițional încheiat cu acordul părților pentru o perioadă de maxim 4 luni. , conform ofertei financiare transmisa de compania FAN Courier.
- Număr anunț
- DA27941626
- Autoritate contractantă
- COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
- Furnizor / câștigător
- FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
- Cod CPV
- 64100000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4,20 RON
- Valoare atribuită
- 4,20 RON
- Data publicării
- 11.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.