Atribuită
Cumpărare directă
” Materiale de curățenie” (Anul 1 de implementare) aferente proiectului ”Extinderea capabilităților investigative ale sistemului de apărare cibernetică de la nivelul MAI CYBINT Cod SIPOCA/SMIS2014 : 858/134962” conform anuntului de publicitate numărul ADV1204832 din 31.03.2021 (lotul 3)
- Număr anunț
- DA27883858
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- DANCRISOR IMPEX SRL (CUI 29246829)
- Cod CPV
- 39811300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 590 RON
- Valoare atribuită
- 590 RON
- Data publicării
- 04.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.