Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant pentru suprafete si microaeroflora prin nebulizare cu aparatul Nocospray 1 ml/mc acopera intreg spectru in 60 min - bactericid, virucid, fungicid, levuricid, mycobactericid, tuberculocid si sporicid- ambalare: bidon 1 litru. 1 Litru Nocolyse dezinfecetaza 1000 mc- pe baza de peroxid de hidrogen (substanta activa)- se aplice prin nebulizare- dezinfecteze in acelasi timp si suprafetele si microaeroflora- formeze particule de ceata uscata de max 5microni- solutie gata preparata- biodegradabil- nu pateaza, nu corodeaza, nu decoloreaza- nu produce rezistenta bacteriana- nu necesite stergere, clatire, aerisire- spectru larg de actiune cf EN14885 in maxim 60 de minut Bactericid - EN 13727 EN 13697Fungicid si Levuricid : EN 13624 EN 1369 Micobactericid : EN 14348 Virucid: EN 1447 Sporicid: EN 13704 - Bacillus cereus, C Diff, sporogenes, Bacilus Subtilistestare pe C. Difficile teste de eficacitate care demonstreaza legatura dintre substanta si aparatul de micronebulizar- teste de Microaeroflora efectuate in practica cf NFT7228 Aviz BIOCID emis de MS Nr 1501BIO/02/01.20 PREZENTA TINE LOC SI DE COMANDA FERMA VA RUGAM SA SPECIFICATI PE COLET IN ATENTIA DOMNULUI NEAGU DANIEL MAGAZIE POLICLINICII NR.2 TEL.0720065950
- Număr anunț
- DA28086574
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 39811200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,68 RON
- Valoare atribuită
- 1,68 RON
- Data publicării
- 28.05.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.05.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.