Atribuită Cumpărare directă

REACTIVI LABORATOR REFERAT NR. 5227/18.05.2021 termenul de valabilitate sa fie de minim 6 luni

Număr anunț
DA28009593
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33124131-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,27 RON
Valoare atribuită
1,27 RON
Data publicării
19.05.2021 00:00
Data finalizării
19.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1,27 RON

din 1,27 RON estimat