Atribuită Cumpărare directă

Execuţie lucrări reparaţii instalaţii interioare de curenţi slabi-voce date şi telefonie, aferente compartimentării provizorii a spaţiilor pentru activităţi administrative în imobilul Centrul Multifuncţional-Pavilion Central situat în Craiova, strada Târgului nr.26” , conform Specificaţiilor tehnice nr. 80466/05.05.2021, anexate.

Număr anunț
DA27961758
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI 26991098)
Cod CPV
45311000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,21 RON
Valoare atribuită
141,21 RON
Data publicării
13.05.2021 00:00
Data finalizării
14.05.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,21 RON

din 141,21 RON estimat